en-UScs-CZde-DEru-RU

Kontakt

BOHEMIA PORCELÁN
MORITZ ZDEKAUER 1810 s.r.o. 

Závodu míru 891, 360 17 Karlovy Vary

IČ: 291 10 475

tel.:  +420 353 412 111
        +420 353 449 445
fax.: +420 353 412 453

O Firmě

Továrna na výrobu porcelánu v Karlových Varech – Staré Roli má dlouhou tradici, byla založena již roku 1810.

Pod označením orlice s královskou korunkou a iniciály MZ bývalého majitele se zde vyrábí široká paleta porcelánových produktů.

V současnosti se společnost zaměřuje na výrobu užitkového porcelánu pro domácnost, porcelánu pro hotelové a restaurační provozy. Zákazníkům, kteří se zajímají o ozdobný porcelán nabízí společnost několik ozdobných tvarů porcelánu. Součástí výrobního programu je také několik atypických porcelánových výrobků.

Strategií společnosti je splnit nejvyšší nároky zákazníků a proto se již řadu let zabývá vývojem a výrobou sortimentu vhodného pro vysokou zátěž v hotelovém, restauračním a lázeňském provozu. Samozřejmostí je možnost užití porcelánu do mikrovlnných trub a myček nádobí.

Každý z tvarů lze ozdobit bohatou škálou zajímavých dekorů, od jednoduchých barevných dekorů až po honosné dekory, obsahující platinu a zlato. K plnému uspokojení zákazníků přispívá  společnost pravidelným doplňováním porcelánových tvarů o nové výrobky v široké škále zajímavých dekorů.

Každý z vyráběných tvarů porcelánu bývá pravidelně každý rok prezentován na únorovém mezinárodním veletrhu ve Frankfurtu nad Mohanem.

Filozofií společnosti je uspokojit co nejširší spektrum zákazníků a blaho domova všech věkových kategorií.