en-UScs-CZde-DEru-RU

Kontakt

BOHEMIA PORCELÁN
MORITZ ZDEKAUER 1810 s.r.o. 

Závodu míru 891, 360 17 Karlovy Vary

IČ: 291 10 475

tel.:  +420 353 412 111
        +420 353 449 445
fax.: +420 353 412 453

Aktuality

MČR 2018

Jako český výrobce porcelánu jsme podpořili Mistrovství ČR v akrobatickém rokenrolu, které se uskuteční dne 5. května 2018 v Hale míčových sportů Karlovy Vary. Sportovní klub K-rockdance pod vedením paní Mgr. Pavly Kyselové pořádá MČR 2018. Trénuje desítky karlovarských dětí s několika tanečními formacemi. Taneční sport rock-and-roll předchází také klasická gymnastická průprava s přiměřeným posilováním. Přejeme sportovním nadšencům a především jejich svěřencům mnoho úspěchů v jejich aktivitách.
Dekor BT120_ovoce

Na základě požadavků klientů byl na velice oblíbený, kvalitní český bílý porcelánový tvar Betty, aplikován  dekor ovoce, který byl doplněn o ruční malířskou práci barevné linky a držátek. Jedná se o kód dekoru BT120. Věříme, že klasický retro dekor známého ovoce se v kombinaci s moderním oživením dekoru se zelenou linkou a doplňky bude líbit. Tento porcelán je určen k běžnému použití v domácnosti.

   

Kolekce Helena Zmatlíková

V letošním roce uvádíme jako tradiční český výrobce v rámci výročí 85 let od narození významné české ilustrátorky Heleny Zmatlíkové na trh edici 4 dětských porcelánových sad. Jedná se o porcelánové dětské sady s ilustracemi pod názvy Martínek, Alenka, Honzíkova cesta a Školka. Věříme, že potěší malé i velké. Jedná se o porcelán ve složení – 1x talíř mělký 21cm, 1x hluboká miska 19cm, 1x hrnek 0,25 l. Každá souprava je balena do dárkové krabice. Projekt cílí na propojení k přiblížení české literatury dětem - čteme dětem. Knihy jsou běžně dostupné na trhu a nejsou součástí balení. Více – text Helena Zmatlíková.
     
 
       

Novinky veletrh Ambiente 2018

Na letošním únorovém veletrhu Ambiente ve Frankfurtu 2018 jsme představili nové dekory naší společnosti. Jsme potěšeni, že na základě vyjádření návštěvníků veletrhu, jsme s letošními dekory zacílili na požadavky a přání především Vás, klientů. Tuzemský trh upřednostňuje dekory bez zlacení, k běžnému domácímu provozu, s použitím do mikrovlnné trouby a myčky. Rok 2018 jsme mířili na květinové dekory. Dekor rozkvetlá louka pod číslem GM053 byl zpracován na porcelán ve tvaru Gamma – čtyřhranné talíře, dekor VL043 proužek s růží byl zpracován na tvaru Viola s talíři Scarabeus. – kulaté talíře. Pro domácnosti a gastro provozy byly přestaveny čtyři barevné glazury – edice Simply - white, red, turquise, country - porcelán s imitací barevné keramiky, kterou lze vzájemně barevně kombinovat. V rámci projektu propojení stolování a dětské literatury a českých ilustrací byla přestavena dětská porcelánová kolekce Helena Zmatlíková, v rámci oslavy 85. výročí od jejího narození. Pro exklusivní stolování byly vytvořeny dva dekory se zlatotisky, platinou, na tvarech Angelika a Magnolie, které vybízejí k zážitkové gastronomii.